Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Modüler prefabrik ev Hafif çelik çerçeveli tek aile evi lüks konak
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Hafif Çelik Çerçeve Beyaz Çelik Yapı Lüks Modern Prefab Villa Modüler Ev Kitsleri
| iç astar: | fiber çimento levha |
|---|---|
| yalıtım: | yüksek performanslı cam yünü |
| döşeme: | ahşap veya bambu döşeme |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Modern Mobil Katlanmalı Ev
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Sistemi Modern Mobil Evler Modüler Prefab Katlanabilir Evler ADU
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefabrik Modüler Ev Lüks Prefabrik Mobil Tekerlekli Küçük Ev Karavan / RV Parkı için İyi Bir Seçenektir
| MSV8632-01R, MSV8632-01TB, MSV8632-01LB, MSV8632-01RL: | 2 yatak |
|---|---|
| Kapı: | Çift cam alum.door |
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
ABD / AU / NZ Standart Modüler Ev Kamp / Tatil için Traileriyle Küçük Ev Kitleri
| Mutfak: | Dolap/Tezgah/Musluk/Lavabo |
|---|---|
| Alan: | 18.8m2 |
| yalıtım: | R2.5 Duvar için Cam Yünü R3.5 Cam Yünü |
ICC EN-1090 Prefab Hafif Çelik Çerçeve Modüler Prefab Lüks Konteyner Evi 3D Tasarımı
| prefabrik evler: | 4 yatak odalı lüks villa |
|---|---|
| arpacık: | prefabrik metal binalar |
| pencereler: | Çift Cam PVC Sürme Pencere |
AU standart Lüks Modüler Prefab Villa 3 Yatak Odası Villa Hafif Çelik Çerçeve Evi
| Proje Konumu: Güney Kore: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Lüks modüler prefabrik villa 3 yatak odalı hafif çelik çerçeveli ev kitleri NS/AS Standard
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
|---|---|
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Modern Lüks Konteyner Prefabrik Casa Modüler Prefabrik Ev Villa veya Daire İçin Satılık
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |

