Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Kompakt Modüler Ev Amerika Birleşik Devletleri'nde Mobil Yaşam için Tekerlekli Küçük Ev
| Dış duvar: | 14mm Metal-PU sandviç panel |
|---|---|
| içerir: | 1 yatak odası 1 banyo 1 mutfak |
| iç duvar kaplama: | 10mm Entegre Duvar Paneli |
Modüler Yapılandırılmış Ev Tekerlekli Küçük Evler Kiralamak için Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve
| Ana yapı: | Vinil Döşeme |
|---|---|
| kiremit: | 0.5mm renk kılıfı |
| MSV8632-01R, MSV8632-01TB, MSV8632-01LB, MSV8632-01RL: | 2 yatak |
Avustralya Standart En İyi Çin Çarklı Küçük Ev Taşınacak Hazır
| Ana yapı: | Vinil Döşeme |
|---|---|
| Tavan paneli: | 10mm Entegre Duvar Bölmesi |
| Aks ve çark: | Tüm akslar elektrikli frenlerle donatılmıştır. |
Büyülü Küçük Tekerlekli Ev Fiyat Prefabrik Evler Çelik Bina Avustralya Standart
| Ana yapı: | Vinil Döşeme |
|---|---|
| Tavan paneli: | 10mm Entegre Duvar Bölmesi |
| Aks ve çark: | Tüm akslar elektrikli frenlerle donatılmıştır. |
Hafif Çelik Yapı Avustralya Büyükanne Düz / Hafif Ağırlıklı Katlanabilir Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Eko Prefabrik Ev Çelik Çerçeve Prefabrik Evler Hafif Modern Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Mini Ev Modüler Prefabrik Hafif Çelik Yapı Gezici Minik Ev
| Stil: | Modern |
|---|---|
| Elektrik: | 110/220V/240V |
| Döşeme: | Laminat |
Prefabrik Lüks Hafif Ölçü Küçük Ev-ORLANDO Avustralya Amerikan Standardı
| Yapı: | hafif çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC kartı |
| İç Duvar: | PVC levha |
Prefabrik Ev ABD Standart Ucuz Çift Katlı Tekerlekli Küçük Ev
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
|---|---|
| Tavan paneli: | 10mm Entegre Duvar Paneli |
| Aks ve çark: | Tüm akslar elektrikli frenlerle donatılmıştır. |
Hazırdan yapılmış kulübeler sıcak küvetli konaklar hafif çelik çerçeve güzel ahşap evler bungalov tatil merkezi
| Kullanmak: | Otel |
|---|---|
| Ana yapı: | Işık göstergesi çelik yapısı |
| Çatı Kaplaması: | Glav.alu. oluklu levha |

