Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Modern Prefab Ev Kitsleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.95mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Çatı kaplaması: | Asfalt shingle |
| Tavan: | 12 mm MGO kartı |
İki yatak odası hafif çelik çerçeve yapı evi
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,9 5 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Lüks Prefabrik Çelik Ev Kitleri Hafif Çelik Çerçeve İyi Depreme Dayanıklı
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation duvar Kaplama, Buha |
| İç duvar paneli: | kuru alan ve ıslak alan |
Garajlı SAA Depreme Dayanıklı Çelik Prefabrik Ev Kitleri, ETC Sarı Ön Ev
| çatı kaplama: | asfalt kiremit |
|---|---|
| Tavan: | 12 mm MGO kartı |
| dış duvar: | pvc kaplama (farklı renk) |
ICC-ES Sertifikası Hafif Çelik Çerçeve Hazır Villa ¢ 3 yatak odalı uygun fiyatlı lüks tasarım
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Polonya'da Hafif Çelik Modüler Prefabrik Ev Taşınabilir Villa Prefabrik Kabin Ev
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Polonya |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
CE Sertifikası Lüks Prefabrik Ev Modüler Ev Hafif Stee Çerçeve Evi Kitleri ile
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Yunanistan |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Aus Garajlı Tek Aileli Ev Hafif Çelik Prefab Modüler Ev Kits Villa CE Standartıyla
| pencere: | PVC SÜRGÜLÜ PENCERE |
|---|---|
| Kapı: | Çelik kapı, alüminyum alaşım kapı |
| Malzeme: | EPS çimento duvar panelleri + hafif çelik çerçeve/beton yapı |
Hafif Çelik Çerçeve Prefab Evler Lüks Villa Tek Katlı Modern Bungalow Evi
| kullanmak: | Otel, ofis, ev |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| pencere: | PVC SÜRGÜLÜ PENCERE |
Modüler Prefabrik Lüks Ev Villa Hafif Çelik Konstrüksiyon, Prefabrik Panelli Ev Kitleri
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

