Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Hafif çelik çerçeve prefabrik evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
5 yatak odası prefabrik bungalovlar
| Hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı için buhar bariyeri: | Normal buhar bariyeri |
| Ekstra yalıtım tabakası - ek duvar): | 50mm PU Panel |
Sıcak Satış Prefabrik Villa – Hızlı İnşaat Hafif Çelik Modüler Ev Gönderime Hazır
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya standartlarına göre inşa edilen prefabrik evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Hafif çelik çerçeve ev inşa kitlerinde yüksek kaliteli ultra modern prefabrik evler
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm çatı makası |
|---|---|
| kiremit: | Asfalt Çatı Kaplama Kiremit |
| Dış duvar çıtası: | 22 mm Çıta |
İngiltere'de 2 katlı prefabrik apartman binası
| Hafif Çelik Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı: | 15mm OSB panosu |
| Tip: | ev |
Dayanıklı Prefabrik Ev, Avustralya İçin Hafif Çelik Konstrüksiyon Evlerin Profesyonel Tasarımı
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
Hafif Çelik Profil Ev Yapısı, Hızlı Kurulum Prefabrik Ev Villa Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ABD/NZ Önden Yapılmış Rüzgar Direnci Hafif Çelik Çerçeve Evler Tek Aileli Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Yapı Çerçeve Evler Katlanabilir Ev 2 Yatak Odası Montajı Kolay
| Frame material: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | Colorbond cladding/100 or 50mm ALC panel/WPC board/fiber cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

