Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Proje Prefab Ev Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Sistemi Modüler Ev Kitsleri
| Çelik çerçeve, Çatı makası: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | WPC Kaplama |
| İç/Bölme duvar: | İç duvar paneli (kuru alan) |
WPC Kaplama Ultra Modüler Küçük Ev Prefab Bahçe Stüdyo Evleri Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve
| Duvar çerçevesi: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Prefab Modüler Ev Hafif Çelik Çerçeve Su Üstü Bungalow Hafif Çelik Çerçeve Ev
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | buhar bariyeri |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Prefabrik Bahçe Stüdyosu Hafif Çelik Çerçeve Bahçe, Doğanın Kucaklamasında Huzurlu İnziva Yerinizi Döşedi
| : | |
|---|---|
| Menşe yeri | NINGBO, ÇİN |
| Marka adı | DEEPBLUE SMARTHOUSE |
Çarklı Prefab Trail House Sürdürülebilir Yaşam Modüler Ev Hafif Çelik Çerçeve
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ICC-ES EN 1090 Hafif Çelik Ev Kitsleri ile Yapılandırılmış Modüler Bungalov Evler
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
Modüler Ev Çevre AS Prefab Ev Işık Stee Evi Villa Tek Ev Aile Evleri
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
AS / ABD Çelik Çerçeve Ev Kits ve Planlar Prefabrik Ev Çelik Modüler Evler
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
|---|---|
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Amerikan tarzı 1-2 Katlı Prefab Tek Aileli Ev Özelleştirilebilir Modüler Tasarım Lüks Villa
| Türü: | Tek aile evi |
|---|---|
| yatak odası: | 5 Yatak Odası |
| Garaj: | 2 |
Hafif Çelik Çerçeveli Lüks Prefabrik Modüler Evler | Uygun Fiyatlı ve Şık
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 3 Bedroom |
| Stye: | Mediterranean style |

