Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Prefabrik Modüler Ev Tiny House On Wheels AS/NZS Standard Hafif Çelik
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modüler Evler Ön Yapılı Küçük Evler Tekerlekli Karavan Evleri Orlando Airbnb için Gemiye Hazır
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| yatak odası: | 1 Yatak |
En iyi Prefab Modüler Bungalovlar Ev Fabrika Binaları ve Yatakhaneler için Çelik Ev Kitsleri
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
Australila Stanard Prefab House Modular Home With Light Steel Structure Frame 2 Story House
| Standart: | AS/Biz |
|---|---|
| Boyut: | 13.5*25M |
| Metrekare: | 536 m2 |
Modern Prefab Houses: Modular Container Homes & Luxury Tiny Houses On Wheels
| marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| İsim: | Queensland 2524t |
| Boyut: | 2350*8000mm |
Çevre dostu paneli sistem ve popüler prefab modüler evler. AS sertifikalı malzemeler.
| Fasya tahtası: | Çelik fasya tahtası |
|---|---|
| Kurulum: | Profesyonel kurulum mevcut |
| Başvuru: | Çelik Fabrikasyon Ev, Aile kullanımı |
Hafif Çelik Çerçeveli Üçlü Geniş Mobil Evler, Kolay Sökülebilir Mobil Modüler Evler ADU
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento Yalıtım cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| zemin: | Laminat/ahşap/karo |
Büyük Pencereli 2 Katlı Modüler Ev
| İsim: | Assisi Villa |
|---|---|
| Renk: | Hafif çeliğin rengi |
| Başvuru: | Konut mimarisi |
Avustralya Standart Prefabrik Çağdaş Modüler Ev Kitleri Hafif Ölçülü Çelik Çerçeve Ev İnşa Et
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modüler Hafif Çelik Yapısı Airbnb için Traileriyle Tekerlekli Minik Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

