Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
İki Katlı Modüler Evler Prefab Villa Güzel Dekorasyonlu Çelik Çerçeve Evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Prefabrik kulübeler ve büyükanne daireleri ve hafif çelik çerçeveli evler tasarım özel ev modüler ev
| Hafif Çelik Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB panosu |
| 5mm OSB kartı: | Normal buhar bariyeri |
Modern Modüler Evler Hafif Çelik Çerçeveyle Yapılandırılmış Katlanabilir Evler Büyükanne Dairesini
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefab Kabin Elma Evi Alüminyum Kaydırma Kapılar Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Hafif çelik çerçeve prefabrik modüler evler ev mobil kitler katlanabilir evler
| İç astar: | 8mm fiber çimento levha |
|---|---|
| Zemin: | 9mm lamine döşeme |
| viraj:: | 90 mm bombeli alçıpan korniş |
Son Teknoloji Modüler Prefabrik Küçük Ev: Tekerlek Üzerinde Yenilikçi Hafif Çelik Tasarım
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
Lüks Modüler Evler: Airbnb için Prefab Bahçe Stüdyoları Genişleştirici Güverteler
| Temel yalıtım: | Cam yünü R2.5 |
|---|---|
| Güverte: | 1.5m |
| Dış cephe kaplaması: | 8 mm James Hardie Dış Cephe Kaplaması |
NZ / AS Prefab Modüler Küçük Ev Kiti Lüks Prefab Küçük Tekerlekli Ev
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
Prefabrik Modüler Evler Mobil Kampo için Tekerlekli Küçük Ev
| Kullanılır: | Otel/Bahçe Evi |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Modern Modüler Evler: Depremle Dayanıklı Çelik Evler ve Rüzgarlara Dayanıklı Sahil Vilaları
| dış duvar: | Fiber çimento kaplama levhası |
|---|---|
| İç duvar: | 12 mm alçı levha/12 mm MGO levha |
| kiremit: | colorbond / asfalt kiremit |

