Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
ICC-ES Sertifikalı Lüks İki Katlı Modüler Ev Modern Mobil Hafif Çelik Kitleri
| Tip: | prefabrik villa |
|---|---|
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
AS/US Hafif Çelik Çerçeve Yapısı Enerji tasarrufu yapan prefabrik villalar Modern modüler evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Satılık Hazır Bitmiş Modüler Ranza Ev Büyükanne Dairesi Prefabrik Ev Mobil Ev
| ram malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Büyük Pencerelerle Yapılandırılmış Ev. Modüler Hafif Çelik Çerçeve Kit Ev.
| Kullanımı: | Ev, Villa, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, özelleştirilebilir |
| Boyut: | Müşterilerin Gereksinimleri, standart veya özelleştirilmiş |
Avustralya Standart Prefabrik Ev Modüler Ev Bahçe Stüdyosu Airbnb Tatil Evi Kitleri İçin
| Ana malzeme: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC Ahşap Kaplama |
| Tavan: | 12mm Alçıpan |
Hafif Çelik Çerçeve Prefab Villa Ev Hızlı Montaj Prefabrik Modüler Evler Kit
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Avustralya Prefab Hafif Çelik Çerçeveli Ev Projesi Prefab Metal Çerçeveli Ev Kiti
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| kiremit: | Asfalt Çatı Kaplama Kiremit |
| Alt yazı: | 6mm CFC Levha |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Yepyeni Otel Birimi Küçük Ev Modüler Ev
| Duvar çerçevesi: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat için döşeme (ıslak alan): | 1,5 mm Vinil Döşeme/Seramik karo |
Modüler Prefabrik Hafif Çelik Tekerlekli Tiny House: NAS/AS ile Yenilikçi Tasarım
| Banyo: | 2 |
|---|---|
| Kapılar: | Masif Ahşap |
| Bitiş: | Üst düzey |
Prefab Light Steel Frame House Of Hotel Unit Lodges With Holiday Inn Newton Modüler Ev
| Aydınlatma: | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Malzeme: | KERESTE |
| Ürün Adı: | Prefabrik Bahçe Stüdyosu |

