Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Yumuşak Çelik Çerçeve Evi Yeni Tasarımlı Özel Evi
| Dış duvar: | pvc levha / wpc levha / fiber çimento kaplama |
|---|---|
| İç duvar: | 12 mm alçı levha / 12 mm MGO levha |
| Tavan: | alçı levha / MGO levha |
İç kapı sürgülü çatı yalıtımı Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Modüler Evler
| Kullanımı: | Ev, Ofis, Otel, Dükkan |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Ürün Adı: | 3 yatak odalı prefabrik modüler ev |
Kit Formu Çelik Çerçeve Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Loft Ev PVC Tavan Paneli
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Prefabik Hafif Çelik Uzay Çerçeve Küçük Bina Tekerlekli Taşınabilir Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Prefabrik Tek Katlı Ev – Modüler Ofis ve Kabin Çözümleri
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Prefabrik A Çerçeveli Ev, NZS/AS Standardına Uygun Modüler Konut
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefab Lüks Villa Fabrikası Yapılmış Prefab Ev Modüler Evler Çelik Ev
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Prefabrik Konteyner Evi Halk Model Evi Tuvalet PU Sandviç Paneli Uygun Yapı Tuvalet
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Prefabrik Mobil Evler Prefabrik Ev Beyaz Modüler Küçük Tatil Evi
| Ana Yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |
Hafif Çelik Çerçeve Taşınır Prefab 2 Katlı Modüler Evler Daire Satılıyor
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

