Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Prefab çelik modüler ev Ağaç bungalow ile hafif çelik çerçeve bir ev tatil için
| Kapılar: | Alum. Mezun. frame glass doors çerçeve cam kapılar |
|---|---|
| Zemin: | 18 mm CFC levhası |
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Enerji tasarrufu uygun fiyatlı modüler evler prefabrik ev çelik yapısı villa kasaba evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Au / Nzs / USA Standart Prefabrik Bina Modüler Evler Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Mobil Kabin Evi / Çelik Çerçeve Muhafız Evi İçin Prefabrik Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modüler Hafif Çelik Çerçeve Kit Ev Prefab Konteyner Evi
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Hidroponik Tarım Prefab Konteyner Evler Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Kolay Kurulum Hafif Çelik Yapı 2PAC Kabinli ve Taş Tezgahlı Hazır Ev
| Zemin: | Laminat / Seramik / Mermer / Ahşap Zemin |
|---|---|
| Kapı: | Alüminyum Alaşımlı/PVC Kapı |
| Su temini: | Standart Su Temin Sistemi |
Premium Prefab Hafif Çelik Çerçeve Villalar Lüks Prefab Modüler Ev Kiti
| Kullanımı: | tek aile evleri tasarımları |
|---|---|
| Tarzı: | Morden |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |
AS4600 Küçük Evler İçin Modern Prefab Modüler Evler
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
Lüks Kasırga Dayanıklı 3 Yatak Odası Modüler Ev
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |

