Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazırlanmış Otel Çoklu Aile Evleri İki Katlı Hızlı Montaj Evleri
| İniş Borulu Oluk: | Alu. Alüminyum Gutter With Downpipe İniş Borulu Oluk |
|---|---|
| Ekstra yalıtım katmanı-‐dış duvar: | 50mm XPS |
| Tavan: | 9mm Su Geçirmez Alçıpan® |
Çerçeve ev için önceden yapılmış modüler küçük ev kitleri
| İsim: | Queensland 2524t |
|---|---|
| pencere: | Mezun. Çift Camlı Pencereler |
| Kapı: | Mezun. Çift Cam kapılar |
Odular Ev Airbnb için römorklu minik ev Hafif çelik yapısı
| İç Duvar: | WPC kartı |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
2 yatak odası olan 40 fitlik prefabrik küçük ev modüler evde yaşamaya hazır
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Prefabrik Hafif Çelik Villalar Evin Yerinde Hızlıca Montajı Yapılıyor
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| yatak odası: | 4 |
| Banyo: | 2 |
Airbnb için Traileriyle Tekerlekli Küçük Evler
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
|---|---|
| Genişliği: | 2.35m |
| Alan: | 27.58m2 |
Lüks prefabrik ev hafif çelik villalar ev büyükanne dairesi hızlı monte ahşap bungalow
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| yatak odası: | 2 |
| Banyo: | 2 |
Hafif Çelik Çerçeve Katlanabilir Küçük Modüler Ön Yapılı Mobil Evler Büyükanne Dairesine / ADU
| Renk: | Müşteri Yapımı |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
Merkezi Klima Sistemli ve 2PAC Kabinli Taş Tezgahlı 2 Yatak Odalı Prefabrik Ev
| Yapı: | hafif çelik yapı |
|---|---|
| Çatı: | EPS/Taş Yünü/PU Sandviç Panel |
| Water Supply: | Standard Water Supply System |
Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Ev Beyaz Modüler Park Ev
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |

