Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Hafif Çelik Çerçeveli Mobil Ev Kitsleri Küçük Metal Evler Yapmak İçin
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | WPC Kaplama |
| İç/Bölme duvar: | İç duvar paneli kuru alan ve ıslak alan |
Lüks tasarımcı Prefab Çelik Çerçeve Villa Evleri Şirketi
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Florida 3 yatak odalı macera seyahatleri için modüler küçük evler
| Kullanılır: | Airbnb kabini |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Laminat Zemin / Colorbond Çatı / PVC Duvar Kaplamalı Prefabrik Mobil Evler
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar kaplaması: | Colorbond+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım Malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
Hafif Çelik Çerçeve Yaşanabilir Prefabrik Mobil Evler / Aile İçin Yeşil Özel Mobil Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
PVC Tavan Paneli Modüler Kabin Ünitesi / Alüminyum Sürgülü Kapılı Prefabrik Ev
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Modüler Modern Modüler Evler Yüksek Performanslı Cam Yünü Yalıtımı
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Hafif Çelik Çerçeve ADU Evler Modüler Ev Büyükanne Daire Tek Katlı Tek Aile Kiralık
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |
AS US Standart G550 Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Mobil Ev Büyükanne Daire ADU Taşınabilir Ev
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | Normal buhar bariyeri |
| Köşe çizgisi: | 50mm PVC konik/alçı konik |
Hazırlanmış hafif çelik çerçeveli ev
| Çelik çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation Duvar Kaplaması, Bu |
| İç/bölme duvarı: | İç duvar paneli |

