Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Ekonomik Tercih Edilen Modern Modüler Ev Kitleri ile Bitmiş Yüzey Panelli Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Tropikal Nemli Havalandırma Su Üstü Bungalov / Modüler Bungalov Evleri
| Çerçeve malzemesi: | 0,75 mm/0,95 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Tekerlekler Üzerindeki Küçük Yapılandırılmış Ev Modüler Hafif Çelik Çerçeve Mühendislik Çerçeve Sistemiyle
| Ana Malzeme: | hafif çelik yapı |
|---|---|
| döşeme: | WPC döşeme |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Au Nzs Ce ABD Standart Hafif Çelik Çerçeve Liverpool Oslo Lüks Villa
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
En iyi prefabrik ev üreticileri ödül kazanan tasarımlarımızı keşfettiler.
| döşeme: | CFC döşeme tahtası, porselen karo, MDF döşeme veya diğerleri |
|---|---|
| çatı çıtası: | 35mm Çıta |
| Ana malzemeler: | hafif çelik çerçeve |
NZ / AS Prefab Modern 3 yatak odalı çelik yapısı Prefabrik Villa Modüler Ev
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve ev |
| yatak odası: | 4 |
Çelik bina kitleri ABD Standart & Prefab Mansions - Lüks Özel Villa Çözümleri
| Temel türü: | Beton levha veya iskele temeli |
|---|---|
| Kapılar: | Önceden monte edilmiş çelik veya ahşap kapılar |
| Dış cephe kaplaması: | 50 mm ALC kartı |
Beyaz Çevre Dostu Prefabrik Mobil Evler / Hafif Çelik Kütük Mobil Evler
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar kaplama: | Colorbond+MGO levha/alçıpan |
| Yalıtım malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
Özel Avrupa tarzı Hafif Çelik Çerçeve Mobil Ev Kolorbonde Çatı Nem geçirmez Ahşap Kaplama
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |
| Döşeme: | laminat parke/ahşap/PVC halı |
Hafif Çelik Avustralya Madencilik Tercih Modern Modüler Evler Büyükanne Daire ADU
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/ 0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |

