Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Özel Prefabrik Ev Villa ve Ofis Binası Dış Mekan Alüminyum Pencereler ve Kapılar ile
| Ürün adı: | Prefabrik Çelik Ev |
|---|---|
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
| Yalıtım: | Isı ve Ses Yalıtımı Dahil |
Verimli Afet sonrası Modüler Evler Panel Sistem, Hafif Çelik Modüler Ev Kitsleri
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Seramik Karo Prefabrik Ev Mobil Ev Hafif Metal Çerçeveler 3450mm
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | Normal Buhar Bariyeri |
| Köşe çizgisi: | 50mm PVC Konik/alçı konik |
Fabrika Fiyatı Modern Prefabrik Mobil Evler | Hafif Çelik Konstrüksiyon Büyükanne Dairesi
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| İç duvar kaplaması: | entegre duvar paneli |
EU/AU Standart Hafif Çelik Çerçeve Mobil Evler Modern Mobil Evler
| Duvar çerçevesi: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Temel yalıtım: | Cam yünü R2.5 |
| İç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Hafif Çelik Çerçeve Mobil Ev Prefabrik Büyükanne Dairesi İçin Yeni Üretilmiş Evler
| Alt zemin sistemi (varsa): | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| İç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Modüler Prefabrik Hafif Çelik Yapı Gezici Minik Ev Satılık Minik Kabinler
| Modular Prefabricated Light Steel Structure Tiny House On Wheels ,Tiny Cabins For Sale: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Exterior wall: | Various wall panels available |
| Wall: | Interior wall and partition wall |
ABD Prefab Villa Ev Tasarım Planları / Prefabrik Lüks Villa Modüler Evler
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Modüler Mobil Ev Çarklı Küçük Ev Prefabrik Çelik Yapısı 2350*8000mm
| Duvar Kaplama: | Dik Dikişli Metal Kaplama |
|---|---|
| İsim: | 2501T 02 Queensland |
| Boyut: | 2350*8000mm |
Modern Prefab Evler: Hafif Ölçekli Çelik Modüler Evle Lüks Villa Kits
| Duvar: | ALC levha/beton levha/PU sandviç |
|---|---|
| Tarzı: | Özel |
| Zemin: | Özel |

