Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Soğuk şekillendirilmiş çelik yapısal hafif çelik çerçeve prefabrik villa modern tasarım evleri
| Tip: | Prefabrik Ev Villa |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Özel Tasarım Uzay Kapsülü Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Buzul Oteli Eko-Dostu Kaçamaklar İçin Mükemmel
| Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ağır çelik şasi çerçevesi: | Ağır çelik şasi çerçevesi |
| Dış duvar çıtı: | Alüminyum kompozit panel |
Teel Yapısı Hazırlı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ICC EN-1090 Hazırlanmış hafif çelik villa / hafif çelik çerçeve Hazırlanmış evler
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS/NZS tarzı hafif çelik villa / hafif çelik çerçeve önceden üretilmiş evler
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Avrupa Tarzı Prefabrik Villa / Prefabrik Çok Katlı Bina Modüler Ev Kit
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Sürdürülebilir Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve AS4600 Hazırlanmış Evler ve Daireler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yüksek Kaliteli Villa Ahşap Ev Lüks AS/NZS Hazırlanmış Hafif Çelik Çerçeve Evler
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar malzemesi: | Alc panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hazırdan Yapılmış Hafif Çelik Evler: Deprem Karşıtlığı Altın Konut Evi İnşaatı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Depremden koruyucu prefabrik ev kitleri, düşük maliyetli modüler evler / küçük evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Çatı: | 0.5mm colorbond (farklı renk seçilebilir) |
| Tavan: | 12 mm MGO kartı |

