Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Hızlı İnşaat Ön Yapılı Villalar: Avustralya Standartlarına Göre Bluescope Çelikle Mühendislik
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Avustralya Standart Prefab Çelik Ev Villaları. Sertifikalı Pencere ve Güvenlik Kapıları
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Çifte camlı alüminyum penceresi ile tekerlekli prefabrik modüler ev
| Zemin: | 9mm MDF döşeme |
|---|---|
| Banyo: | Duş, Tuvalet, Makyaj Seti |
| Boyut: | 2.35*7.8m |
Modern Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev Villa Dairesi Çatı EPS Sandviç Panel Yaşam İçin
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Modüler Prefabrik Hafif Çelik Yapı Tekerlekli Küçük Ev: Nihai Seyahat Arkadaşı
| Structure: | Light steel structure |
|---|---|
| Roof: | Vapor Barrier for roof |
| Vapor Barrier for roof: | customizable |
Römorklu Tekerlekli Hazır Çelik Çerçeve Prefabrik Küçük Evin Maliyeti
| Çatı: | Çatı için çatı takviye tabakası |
|---|---|
| Döşeme: | 9mm lamine döşeme |
| Boyut: | 2.35*7.4m |
Hazırlanmış Küçük Evler MDF Banyo Kapısı
| Dış kapı (giriş): | Çift cam Şap.Kapı |
|---|---|
| Zemin: | 9mm MDF döşeme |
| dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
Küçük Evler NZ: Sürdürülebilir, Esnek Yaşam - Fox Kabinleri AS / ABD Modüler Ev Çelik Ev Kitsleri
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Prefabrik Hafif Çelik Ev Kitleri / Yaşam İçin Bungalov Evi
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Çok Fonksiyonlu Yapılandırılmış Avustralya Standart Büyükanne Daireleri Küçük Modüler Ev ADU
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |

