Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Yapılandırılmış Modüler Ev Ahşap Tasarım Kasırga Direnci Bungalow Kit Ev Hızlı İnşaat
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Ahşap/Çelik Kaplama |
|---|---|
| Yalıtım / keçe: | cam yünü |
| Mutfak dolabı: | 2PAC dolabı |
Hafif Çelik Çerçeve Depolama ile Prefabrik Ev Modüler Ev Prefabrik Bahçe Stüdyo
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Güzel prefabrik küçük ev bahçe stüdyo kulübesi güverte modüler evler
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Renk: | hemen hemen her ahşap rengi |
Hafif Çelik Tek Aile Evi Lüks Modern Modüler Ev Kitleri
| kullanmak: | Otel, ofis, ev |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| pencere: | PVC SÜRGÜLÜ PENCERE |
ICC-ES Sertifikası Yapılandırılmış Ev Villalar En İyi Fiyatla Hafif Çelik Çerçeve Evi
| kullanmak: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Klasik Hafif Çelik Residence Duplex Villa 2 Katlı Çin tarzı tasarım evleri
| MSV8632-01R, MSV8632-01TB, MSV8632-01LB, MSV8632-01RL: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Tip: | Özelleştirilebilir |
| Yapı: | Çelik Çerçeve, Galvanizli Çelik Yapı |
Küçük Prefab Ev Modüler Ev Bitmiş Çelik Küçük Tekerlekli Ev Gemiye Hazır
| Proje sitesi: | Brisbane, Avustralya |
|---|---|
| Boyut: | 2.35*8m |
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
Avustralya Proje Alanı Lüks Prefab Minicik Tekerlekli Ev 10mm MDF Zeminiyle
| Proje sitesi: | Avustralya |
|---|---|
| Boyut: | 2.35*8m |
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
Ucuz AS4600 Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Modüler Evler Modern Villa İçin Ön Yapı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Hızlı Montajlı Depreme Dayanıklı Prefabrik Ev Kitleri
| çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

