Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Aus Garajlı Tek Aileli Ev Hafif Çelik Prefab Modüler Ev Kits Villa CE Standartıyla
| pencere: | PVC SÜRGÜLÜ PENCERE |
|---|---|
| Kapı: | Çelik kapı, alüminyum alaşım kapı |
| Malzeme: | EPS çimento duvar panelleri + hafif çelik çerçeve/beton yapı |
Resort Hotel Garden Studios: Modüler ev inşa etmek için hazır hazır hafif çelik kabinler
| Kullanımı: | Otel |
|---|---|
| Duvar çerçevesi: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Çinko ve Alu. coated steel 0.75mm kapl |
| Tavan: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Lat Çatı Modern Hafif Çelik Çerçeve Bina İnşaat evi modüler evler
| Zemin: | ahşap |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Yapı: | prefabrik |
ABD / AU / NZ Standart Modüler Evler Satılık Küçük Evler Küçük Kamp Kulübeleri
| Proje sitesi: | Brisbane, Avustralya |
|---|---|
| Boyut: | 2350*8000mm |
| Renk: | Özelleştirilmiş Seçenekler |
Lüks Modüler Modern Stil Akıllı Ev Prefab Villa
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| Exterior Wall Color: | options |
| Movable: | optional |
Hareketli Mini Konteyner Ev, Tamamen Bitmiş Saklama Kabı Modüler Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeveleme Sistemi Neme Dayanıklı Modern Prefabrik Mobil Evler
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Özel Tasarım, ISO9001 Sertifikalı Prefabrik Ahşap Bungalov, Lüks Kabin Ev
| Kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |
1.5mm Vinil Döşeme Prefabrik Mobil Ev Kitleri AS/NZS 4600 Hafif Çelik Çerçeve
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | Normal Buhar Bariyeri |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Modüler Ev Hazırlıklı Bahçe Stüdyosu Hafif Çelik Çerçeve ve Geniş Güverte Alanı
| yatak odası: | 1 |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |

