Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
AU/NZ Standart Prefabrik Modüler Ev Hafif Çelik Çerçeve Katlanabilir Ev Büyükanne Dairesi
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |
Hazır Yapılmış Hazır Evi 4 Yatak Odası Modüler Evler Taşınabilir Ve Kolay Kurulum
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Modüler Taşınabilir Hafif Çelik Villa Evi Lüks Prefabrik Evler Yalıtım Malzemesi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif çelik çerçeve ile prefabrik modüler ev prefabrik ahşap bungalow
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
| Adı: | Ana Sayfa Plaj Bungalovları |
Sıcak Satış Prefabrik Villa – Hızlı İnşaat Hafif Çelik Modüler Ev Gönderime Hazır
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS/NZS Prefab Garden Studios Light Steel Frame Modular Home For Airbnb
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
|---|---|
| Dış duvar çıtası: | 22 mm Çıta |
| Dış cephe kaplaması: | 50mm ALC Paneli/WPC |
Hızlı modüler prefabrik ev Sandviç paneli ile yapılmış lüks prefabrik evler
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| Standart: | AS/Biz |
Modern Prefab Küçük Ev & Konteyner Ev Üreticileri Modüler Ev
| İsim: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Boyut: | 2350*8000mm |
| Tip: | Tekerlekli küçük ev |
AS / ABD Hafif Çelik Çerçeve Modüler Evle Tekerlekli Küçük Ev
| Taşınabilir: | Evet, kolay taşıma için tasarlandı |
|---|---|
| Ana Malzeme: | hafif çelik çerçeve G550GD AZ150 0,75mm |
| Isıtmasoğutma: | Mini split HVAC sistemi |
Hafif Çelik Çerçeve Hareketli Kulübe Otel Prefab Kubbe Evi Hafif Çelik Kits Modüler Ev
| kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | Müşteri Tasarımı Avalable |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |

