Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
As/Nzs Standart Tasarımı Küçük Evler Prefab A Çerçeve Evler Küçük Evler için
| Adı: | Aurora. |
|---|---|
| Model: | 11 |
| Boyut: | 7010×9754mm |
Prefab Modüler Ev Tekerlekli Küçük Ev / Kampo için Karavan Evi Gemiye Hazır
| Proje sitesi: | Avustralya |
|---|---|
| Boyut: | 2350*8000mm |
| Alan: | 18.8m2 |
Standart Yalıtım Malzemeli Yeşil Modüler Evler/Çelik Prefabrik Villa İnşaatı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Düşük maliyetli prefabrik ticari binalar / Enerji tasarrufu prefabrik metal binalar paneli ev kitleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Enerji tasarrufu uygun fiyatlı prefabrik ev çelik yapı villa prefabrik çelik çerçeve villa
| Kullanmak: | Villa, Ev |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel |
| Kapı: | Çelik güvenlik kapısı |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Prefab Metal Binalar Bungalow Ev Çoklu Aile Evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS/NZS Standart Hafif Çelik Çerçeve Hazır Villa
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Ömür: | yapı için 100 yıl |
Hafif çelik evleri olan sabit prefabrik konut binaları Modüler ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Dayanıklı Prefabrik Villa Lüks Prefabrik Evler Enerji Tasarruflu Avustralya Standardı
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |
Enerji tasarruflu prefabrik bahçe stüdyosu: Tatil yaşamı için modüler ahşap ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

