Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Prefabrik Ev, Hafif Çelik Modüler Villa, OSB Bordlu Portatif Çerçeve Binalar
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Yapı Ev Villa / Prefab Villa Ofis için Ön Yapı Modüler Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya Katlanır Mobil Evler, Tek Katlı Villa Tarzı Prefabrik Evler, büyükanne evi
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Prefabrik Ev Modüler 2 Katlı Hafif Çelik Çerçeve Evler Binası
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
prefabrik çelik ev İşçi hafif çelik çerçeve Prefabrik Apartman Binaları
| Kullanmak: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Bitki |
|---|---|
| tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| renk: | hemen hemen her ahşap rengi |
Avustralya Standart Hazır Yapım Granny Flat Prefabrik Modüler Ev AUD
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Avustralya Tarzı Prefabrik Ev Kitleri, WPC Kaplamalı Modern Prefabrik Ev
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | WPC board/fibre cement |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya Standart Prefabrik Evi Hafif Çelik Çerçeve Evi Kits Modüler Evi
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Kapı: | metal güvenlik kapısı/Pvc Sürgülü kapı |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
Modüler Yapılandırılmış Ev Tekerlekli Küçük Evler Kiralamak için Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve
| Ana yapı: | Vinil Döşeme |
|---|---|
| kiremit: | 0,5 mm colorbond levha |
| Yatak odası: | 3 |
Düşük maliyetli hafif çaplı çelik çerçeve prefabrik modüler evler Çin'de üretilen iki katlı evler
| Anahtar Kelimeler: | panelize evler |
|---|---|
| kullanmak: | Ev, Otel, Ofis, Atölye |
| Renk: | Müşteri Yapımı |

