Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Lüks Prefab Çelik Yapı Villa Modüler Evler Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve
| Ambalaj bilgileri: | dökme olarak hafif çelik, palet içindeki panel malzemesini süsleyin, diğer tüm bağlantı parçaları ku |
|---|---|
| Teslim süresi: | inşaat alanına göre değişir, normal 35 gün |
| Yetenek temini: | Ayda 15000 metrekare |
Avrupa Kalite 2 katlı lüks prefabrik hafif çelik çerçeve evler modüler ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Uruguay için Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa ve Modüler Ev Kitleri | Dayanıklı ve Özelleştirilebilir
| Çerçeve malzemesi: | hafif çelik çerçeve ev |
|---|---|
| Dış kaplama: | 50mm ALC paneli/WPC kartı |
| Yalıtım: | cam yünü EPS |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Prefab Modüler Ev Su Üstü Bungalow Tatil Tesisi Otel Villa
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Yapı Prefabrik Bungalov
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Lüks Hafif Çelik Yapı Prefabrik Villa Alüminyum Alaşımlı Pencere Modern Modüler Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Kapı: | çelik güvenlik kapısı/WPC veya kontrplak kapı. |
İyi Havalandırma ile Çin tarzı retro çift villa / Prefabrik Villa Hafif Çelik Çerçeve Evler
| Kullanımı: | Villa, Ev |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel, Kaynaklı H Profil Çelik |
| Kapı: | Çelik Güvenlik Kapısı, Alüminyum Alaşımlı Kapı |
Hafif Çelik Çerçeve Taşınabilir Prefab Modüler Ev Jeodezik Kubbe Ev Bungalow Kits
| Kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | koyu mavi tasarımcı |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |
2 Katlı Villa Hazırlı Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evi Modüler Ev Çoklu Aile Evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ICC EN-1090 Işık Çerçeve Prefab Çelik Mobil Ev Villa Kits Ahşap Bungalovlar
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Temel yalıtım: | Cam yünü R2.5 |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |

