Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Enerji tasarrufu uygun fiyatlı prefabrik modüler ev kiti çelik yapısı villa prefabrik villalar
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
|---|---|
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
Hafif Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Eko Modüler Ev Tekerlekli Küçük Ev Yapılandırılmış Evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS/USA Standart Hazır Modüler Ev Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeveyle
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya Küçük Tekerlekli Ev Traileri Prefab Modüler Ev Çelik Çerçeve Kitleri
| Proje sitesi: | Avustralya |
|---|---|
| Boyut: | 2.35*8m |
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
Küçük Modüler Prefabrik Otel ve Su Üstü Bungalov – Hafif Çelik Konstrüksiyon Özel Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Avustralya Standart Lüks Prefab Çelik Yapı Villa / Prefab Modüler Ev ICC EN-1090
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya Taşınabilir Hafif Çelik Büyükanne Daireleri Ucuz Modüler Evler / Prefab Küçük Evler ADU
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |
|---|---|
| Çatı kaplama: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
| Kapı: | metal güvenlik kapısı / PVC Sürgülü kapı |
AS4600 hafif çelik çerçeve bahçe pergola ile modüler prefabrik evler
| Ekstra yalıtım: | 50mm PU Panel |
|---|---|
| Zemin katın altı kuru alan: | 15mm CFC Levha (Yüksek Yoğunluk) |
| Aydınlatma: | LED |
Lüks Prefab Mini Ev Gemiye Hazır Çelik Modüler Ev Tekne Yüzen Otel
| Dış duvar malzemesi:: | Alüminyum-Magnezyum-Mangane Plaka |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
| Boyut: | 2.35*8m |
Cyclone Proof Prefab Shipping Konteyner Evleri, IBC Modern Prefab Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |

