Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Su Geçirmez Prefabrik Konteyner Evler
| Kullanmak: | Ev, Villa |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| Malzeme: | hafif çelik çerçeve |
Kolay Taşıma Hızlı Montaj Mobil Prefab Modüler Ev Büyükanne Dairesini/ADU
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, D/P, D/A, L/C |
Mobil küçük prefabrik stüdyo modüler ev çelik ev kitleri ışık çerçevesi CFC levhası yapmak için
| Model:: | Modüler Villa - Toprak |
|---|---|
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
| dış duvar: | WPC Kaplama |
Prefab Mobil Evler Özel Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evi Prefab Büyükanne Dairesini/ADU
| Çelik çerçeve: | Çelik çerçeve duvar AS1397 G550 AZ150 0.75mm |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Türü: | ADU/ Büyükanne dairesi |
Prefabrik Villa, Lüks İki Katlı Hafif Çelik Entegre Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Güneş paneli prefabrik modüler evler Tamamen bitirilmiş Ofis bahçe stüdyosu için taşınabilir
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Özel Boyutlu ve EPS / Taş Yünü / PU Sandviç Panel Çatılı 2 Yatak Odalı Prefabrik Ev
| proje adresi: | Sidney |
|---|---|
| Duvar: | EPS/Taş Yünü/PU Sandviç Panel |
| Kurulum: | kolay kurulum |
Prefab Modüler ABD Standart Aileler için Özel Lüks Ev Hafif Guage Çelik Özel Ev
| Dış duvar: | 100/50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber cem |
|---|---|
| Diğer uydurma: | tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
ABD Modüler Ev Çevre Dostu Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı Villa Müstakil Ev
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

