Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Modern Tasarım Modüler Ev Prefab oturma evi AS / ABD standardı ile panelli ev kitleri
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
CE/NZ Standart 2 katlı lüks prefabrik ev çelik çerçeve tek aile evi
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm yapı |
|---|---|
| Çatı için buhar bariyeri: | Normal buhar bariyeri |
| Dış cephe kaplaması: | 75mm ALC Paneli |
AS/NZS/USA Prefab Evler Lüks Villa Kits Light Gauge Steel Modular Yapı
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis, Otel |
|---|---|
| Tarzı: | Morden Tarzı |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |
AS/NZS Standart Prefabrik Hafif Çelik Karkas Modüler Ev Çin Panelli Sistem
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Çin'den AS/NZS Standardı Prefabrik Hafif Çelik Karkas Modüler Ev Kitleri
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Ahşap Montajlı Evler Taşınabilir Kabinler Hafif Çelik Çerçeveli Modüler Evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Avustralya Standart Modüler Evler Hafif Çelik Yapı Çerçeve Bina Çelik Ev Kitsleri
| Adı: | Seville evi |
|---|---|
| Boyut:: | 17944 × 11522mm |
| Zemin Kat Alanı:: | 149sqm |
Yüksek özelleştirilebilir hafif çaplı çelik yapı modüler evler AS/NZS
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
Taşınabilir taşınabilir acil durum barınağı, hafif çelik katlanabilir ev Büyükanne dairesi
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Çiko Kabin Otel Birimi Modüler Evler ve Fiyatlar
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

