Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Hızlı İnşa Edilen 2 Katlı Modüler Ev | Avustralya Hafif Çelik Çerçeveli Villa
| Standart: | ISO/ICC-ES/EN-1090 |
|---|---|
| Tip: | Tek Aile Evleri |
| Temel Yalıtım: | Cam yün R2.5 |
ABD Tek Aile Prefabrik Ev Modüler ve Hafif Çelik Çerçeve Ev Kitleri
| Yatak odası: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Alan:: | 270.08SQM |
| Başvuru: | Çelikten yapılmış ev |
Avustralya Standart Prefabrik Hafif Çelik Karkas Modüler Ev Çin Panelli Sistem
| Tasarım: | Modern |
|---|---|
| Çatı kaplama: | çelik çatı/asfalt, makas, cam yünü |
| Dayanıklılık: | Depremlere ve kuvvetli rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlandı |
Özelleştirilmiş Modern Hafif Çelik Yapı Prefabrik Villa Ev Çerçevesi Modüler Kitleri 3 Yatak Odası İçin
| Başvuru: | panelize ev kitleri |
|---|---|
| Yatak odası: | 6 Yatak Odası |
| Alan:: | 328.17SQM |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Bungalow Evler Tek Katlı Tek Aile Evleri
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar Malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS / ABD Hafif Çelik Villa Panelli Ev Kitsleri ile Hazırlanmış Ev Lüks Konak
| prefabrik evler: | 3 yatak odalı lüks villa |
|---|---|
| pencere ve kapı: | Double Glass Alum. Çift Cam Şap. Sliding Windows Sürgülü Pencereler |
| Dış duvar: | R3.5 Cam Yünü*100mm |
Hafif Çelik Çerçevelerle Öncü Olan Özel Tasarım Prefabrik Bungalov Evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Enerji Tasarruflu Prefabrik Modüler Evler Özel Yapım İnşaat Malzemeleri Ucuz
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Avustralya Standart Prefab Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evler Modüler Evler
| Duvar Malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | EPS/XPS/PU sandviç panel veya cam yünü |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Modern Prefab Evler. Hafif Çelik Modüler Yapı ile Lüks Villa Kitleri
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis, Otel |
|---|---|
| Tarzı: | Morden Tarzı |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |

