Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
ABD/ABD Prefab ahşap bungalow yatak ve fabrika için modüler ev kitleri
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
Ahşap Ses Geçirmez Dekorasyonlu Prefabrik Ev Bungalov Tatil Yeri Avustralya Standart Lüks Villa
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
AS / NZS / USA Hafif Çelik Çerçeve Modüler Yapılandırılmış Ev Kits Villa
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Yüzme Havuzlu Lüks 4 Yatak Odalı Prefabrik Ev Villa | ICC-ES Sertifikalı Hafif Çelik Ev
| Yatak odası: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Alan:: | 323.15SQM |
| Başvuru: | Çelik Fabrikasyon Ev, Aile kullanımı |
Profesyonel Tasarım Prefabrik Bungalov Panel Evler Küçük Modern Çelik Ev Kitleri
| Hafif Çelik Çerçeve: | S550 AZ150 0.75MM ÇELİK |
|---|---|
| DIŞ DUVAR: | 10MM CFC LEVHA +8MM CFC İÇİ |
| DUVAR VE ÇATI YALITIMI: | cam yünü |
AS/ABD Prefabrik Hafif Çelik Çerçeveli Tek Ailelik Ev Bungalov Çelik Ev Kitleri
| Fasya tahtası: | Çelik fasya tahtası |
|---|---|
| Kurulum: | DIY montajı veya profesyonel kurulum mevcut |
| Korkuluk: | WPC korkuluk |
AS/US Önden Yapımlı Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Çin Düşük Maliyetli Metal Modüler Bina
| Zemin: | XPS/OSB/Ahşap/Alçıpano,pvc zemin |
|---|---|
| Çelik Çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik |
| Taşıma yöntemi: | Düz paketli konteynerler |
Modüler deluxe bungalov rezidansı, Büyük Pencereli Bungalov Ev
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Evler Hawaii Tatil Kulübeleri Resort Oteli İçin
| Çerçeve malzemesi: | Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | EPS sandviç paneli |
| Yalıtım malzemesi: | EPS sandviç paneli |
Panel Sistemli Bina Sistemi Küçük Aile Güzel Çelik Yapı Prefabrik Hafif Çelik Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |

