Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
ICC EN-1090 Prefabrik Ev Villalar Lüks Modern Prefabrik Modüler Ev Kiti
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Tarzı: | Konak |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |
Yeni Zelanda Standart Tek Katlı Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa Aile İçin prefabrik ev ktis
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| Çatı için Buhar Bariyeri: | Normal Buhar Bariyeri |
AS/NZS/USA Standart Prefab Light Steel Frame House For Living Lüks Modüler Otel Birimi
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| kiremit: | Taş Kaplı çelik kiremit |
Polonya'da Hafif Çelik Modüler Prefabrik Ev Taşınabilir Villa Prefabrik Kabin Ev
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Polonya |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Hafif Çelik Tamamen Dekore Edilmiş Bitmiş Ranzalı Prefabrik Ev / Sarı Çağdaş Modüler Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Satılık AS4600 Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve 2 Katlı Modüler Evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
| Yetenek temini: | 12000ev/yıl |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Ofis Konakları Tüm Kapsamlı Bungalow Resorts Apple House
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Çinko ve Alu. coated steel 0.75mm kapl |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat döşemesi (kuru alan): | 8mm SPC döşeme |
Hafif Ölçümlü Çelik Prefab tatil kulübeleri: Minicik Evi Relye Üzerinde Kayalık Kulübe Modüler Evler
| Banyo: | Tuvalet, Küvet, Duş |
|---|---|
| Kapı: | Çift cam Şap.Kapı |
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
AS/US Standard Light Steel Villa.
| Dış duvar rengi: | wpc sınırı |
|---|---|
| Alan: | 360.2SQM |
| Diğer bağlantı parçaları: | Tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
CE / ABD Standart Prefab Ev Hafif Çelik Prefabrik Binalar Deprem geçirmez Villa
| kullanmak: | Otel, ofis, ev |
|---|---|
| pencere: | PVC SÜRGÜLÜ PENCERE |
| Kapı: | Çelik kapı, alüminyum alaşım kapı |

