Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
AS/US standart prefabrik ev modüler ev prefabrik yaşam evi
| Tip: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
AS4600 Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Modüler Kulübe Otel Birimi
| yalıtım: | cam yünü |
|---|---|
| Temel: | çelik şase |
| pencereler: | çift cam yünü |
İki katlı modern evler prefabrik yapılar
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için Su Geçirmez Katman: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. Alu ile Asfalt Su Geçirmez Katman. Coil |
| Dış duvar çıtası: | 22 mm Çıta |
Avustralya Standart Modüler Eviyle Çarklı Hafif Çelik Prefab Küçük Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modern Tasarım Prefabrik Ev Modüler Konteyner Lüks Küçük Tekerlekli Ev
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland 2426T |
| Boyut: | 2.35*8m |
Mobil Prefabrik Prefabrik Modüler Ev Ev Satışı
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Hafif Çelik Çerçeveli Lüks Prefabrik Modüler Evler | Uygun Fiyatlı ve Şık
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |
CE Sertifikası Lüks Prefabrik Ev Modüler Ev Hafif Stee Çerçeve Evi Kitleri ile
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Yunanistan |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Eko Prefabrik Ev Çelik Çerçeve Prefabrik Evler Hafif Modern Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yapılandırılmış Modüler Ev Ahşap Tasarım Bir Çerçeve Evi Airbnb için Kits
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

