Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular prefab homes ] eşleşme 660 Ürünler.
Avustralya Prefabrik Evler Modüler Çelik Yapı Villa Modern Uygun Fiyatlı Prefabrik Ev
| Kullanımı: | Villa |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Ürün Adı: | Prefabrik villa, prefabrik çelik ev |
Fiber Çimento Levha Lüks Prefabrik Evler Ultra Modern Prefabrik Evler Prefabrik Ev Kitleri
| Ürün Adı: | villa evleri lüks, villa prefabrik hafif çelik yapı yüksek bina, çelik yapı bina |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel, Kaynaklı H Profil Çelik |
| Pencere: | Alüminyum Alaşımlı Pencere, alüminyum alaşımlı/PVC |
Avustralya Standart Prefabrik Evler, Kit Evler ve Fabrikasyon Sıra Evleri Panel Ev
| HAYIR: | 2127 |
|---|---|
| Kapılar: | Australian Standard Alum. Avustralya Standardı Şap. Sliding Door Kayar kapı< |
| Windows: | Australian Standard Single Glass Alu. Avustralya Standardı Tek Cam Alu. Casement Wi |
Deniz Kenarı Tatil Evleri İçin Tek Ailelik Seçkin Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Tasarımı Modüler Evler
| Çatı kirişi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli: | kuru alan, ıslak alan |
Hafif Çelik Çerçeve Katlanabilir Küçük Modüler Ön Yapılı Mobil Evler Büyükanne Dairesine / ADU
| Renk: | Müşteri Yapımı |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
Au/Nzs/USA Standart Modüler Ev Prefab Ev Bina Hafif Çelik Yapı Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ISO 40HQ Modüler Prefabrik Konteyner Evleri, Su Geçirmez Nakliye Konteynerleri Evleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Ev Beyaz Modüler Park Ev
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |
Yüksek Performanslı Bağlantılı Modüler Evler | Alüminyum Sürgülü Kapılı Prefabrik Çelik Karkas Evler
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Lüks Prefab Mini Ev Gemiye Hazır Çelik Modüler Ev Tekne Yüzen Otel
| Dış duvar malzemesi:: | Alüminyum-Magnezyum-Mangane Plaka |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
| Boyut: | 2.35*8m |

