Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular prefab homes ] eşleşme 654 Ürünler.
Büyük Pencereli Modüler Hafif Çelik Çerçeve Hazır Ev. Kit Ev Çözümleri
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |
Lat Çatı Modern Hafif Çelik Çerçeve Bina İnşaat evi modüler evler
| Zemin: | ahşap |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Yapı: | prefabrik |
ICC EN-1090 Prefabrik Ev Villalar Lüks Modern Prefabrik Modüler Ev Kiti
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Tarzı: | Konak |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |
AU standart Lüks Modüler Prefab Villa 3 Yatak Odası Villa Hafif Çelik Çerçeve Evi
| Proje Konumu: Güney Kore: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Lüks modüler prefabrik villa 3 yatak odalı hafif çelik çerçeveli ev kitleri NS/AS Standard
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
|---|---|
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
SAA Hafif Çelik Konstrüksiyon Evler Prefabrik Ev Modüler Ev İmalat Atölyesi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Yüksek Verimlilik Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Modüler Ev Prefab Evler Özel Kit Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Eko Modüler Küçük Römork Ev Modüler Prefabrik Evler
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Çatı kaplama: | Renk kılıfı |
| Dış duvar: | PU Sandviç Metal Paneli |
Austrilia Standart Küçük Tekerlekli Ev Hafif Çelik Prefabrik Modüler Ev
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| wall: | WPC board |
| floor: | laminated flooring |
Yeni Zelanda Standart Tek Katlı Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa Aile İçin prefabrik ev ktis
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| Çatı için Buhar Bariyeri: | Normal Buhar Bariyeri |

