Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular prefab homes ] eşleşme 660 Ürünler.
Enerji Tasarruflu Prefabrik Modüler Evler, Isı Yalıtımı Modüler Ev Planları
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Avustralya Taşınabilir Konaklama / Küçük Hafif Çelik Prefab Modüler Evler Büyükanne Dairesini
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Nem geçirmez prefabrik modüler evler prefabrik hafif çelik evler yangın geçirmez büyükanne dairesi
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Enerji Tasarruflu Prefabrik Modüler Evler Özel Yapım İnşaat Malzemeleri Ucuz
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Hafif Çelik Hızlı Montajlı Prefabrik Modüler Evler Yaşam Alanı İçin Ek Bina
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Eko Prefabrik Ev Çelik Çerçeve Prefabrik Evler Hafif Modern Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Tamamen Dekore Edilmiş Bitmiş Ranzalı Prefabrik Ev / Sarı Çağdaş Modüler Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Fabrika Fiyatları Konteyner Evi Panel Sistem Modüler Villa Prefab Çelik Ev Kitsleri
| Çatı kirişi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Temel Yalıtım: | Cam yün R2.5 |
| Köşe çizgisi: | 50mm PVC konik/alçı konik |
Hafif Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Eko Modüler Ev Tekerlekli Küçük Ev Yapılandırılmış Evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Mobil Modüler Prefab Minicik Tekerlekli Ev Tam Mobilyalarla Satılıyor
| İsim: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Boyut: | 2350*8000mm |
| Tip: | Tekerlekli küçük ev |

