Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular prefab homes ] eşleşme 660 Ürünler.
AS/US Dupleks Çelik Çerçeve Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeveli Ultra Modern Hazır Yapılı Evler
| Kullanımı: | Villa, Ev, Otel |
|---|---|
| Malzeme: | Sandviç Panel, Çeşitli seçenekler |
| Ürün Adı: | Villa prefabrik hafif çelik yapı yüksek bina |
ABD standart lüks hazır ev kitleri. Geniş ve özelleştirilebilir panel sistem planları.
| Tip: | Lüks villa evi |
|---|---|
| Kurulum: | Profesyonel kurulum mevcut |
| Başvuru: | Çelik Fabrikasyon Ev, Aile kullanımı |
Hafif Çelik Prefab Modüler Evler Özel Katlanabilir Ev Yaşamak İçin Yüksek Performanslı
| Kullanımı: | Ev, Ofis, Otel |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Ürün Adı: | 3 yatak odalı prefabrik modüler ev |
Modüler Evler Avustralya Çelik Çerçeve Evler Villalar Avustralya Standartlarına Göre Yapılmış Hazır Yapı Evler
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Son Teknoloji Modüler Prefabrik Küçük Ev: Tekerlek Üzerinde Yenilikçi Hafif Çelik Tasarım
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
Modüler Hafif Çelik Modern Prefab Evler Yuvarlak Ön Yapımlı Evler Kubbe Otel Birimi
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB panosu |
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
Avustralya Hafif Çelik Çerçeve Ev Projesi Prefabrik Kit Evler Nz Fiyatları prefabrik ev kitleri
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısıF: | 15mm OSB kartı |
| çatı çıtası: | 35mm Çıta |
Modüler prefabrik ev Hafif çelik çerçeveli tek aile evi lüks konak
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Çevre Dostu Bungalov Hafif Çelik Yapı Evler Modüler Prefabrik Tek Aile Evi
| Malzeme: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Kullanmak: | otel, ev, ofis, dükkan, villa |
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
Ren için Satılık Entegre Duvar Panelli Hafif Çelik Modüler Küçük Prefabrik Evler
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |

