Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular prefab homes ] eşleşme 654 Ürünler.
Lüks Hafif Çelik Çerçeveleme Prefabrik Ev Prefabrik Yeşil Prefabrik Evler
| Kullanmak: | Ofis |
|---|---|
| Kapı: | Melamin kaplama MDF kapı |
| Boyut: | 12*16m |
Ekonomik Prefabrik Bungalov Evler, Aile İçin Çağdaş Prefabrik Ev
| Ana Yapı: | Ana Yapı |
|---|---|
| Duvar Malzemesi: | Alc panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Özel Prefabrik Bungalov Evleri / Modern Prefabrik Evler Laminat Zeminli Yangın Dayanımı
| Zemin: | Laminat/ahşap/karo |
|---|---|
| Kapı: | Metal Güvenlik Kapısı/PVC Sürgülü Kapı |
| Çatı kaplaması: | EPS sandviç paneli/çelik çatı/asfalt |
ALC Panel Geri Dönüştürülebilir Yeşil Prefab Evler Özelleştirilebilir Hafif Ölçümlü Çelik Prefab Villa
| kullanmak: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Boyut: | müşteri gereksinimi olarak özelleştirilmiş |
| Malzeme: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Ucuz kasa evler 100 binin altında satılan prefabrik evler
| döşeme: | CFC döşeme tahtası, porselen karo, MDF döşeme veya diğerleri |
|---|---|
| çatı çıtası: | 35mm Çıta |
| Ana malzemeler: | hafif çelik çerçeve |
Hafif Çelik Çerçeve Prefab Evler Satılık Ucuz Kasaba Evleri AS4600
| döşeme: | CFC döşeme tahtası, porselen karo, MDF döşeme veya diğerleri |
|---|---|
| çatı çıtası: | 35mm Çıta |
| Ana malzemeler: | hafif çelik çerçeve |
Lüks Prefab Villa Modüler Bungalovlar Ev Hafif Çelik Ev Keti
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
Florida 3 yatak odalı macera seyahatleri için modüler küçük evler
| Kullanılır: | Airbnb kabini |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Hafif Çelik Yapı Prefabrik Çift Prefabrik Ev Kitleri modüler ev
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı için Buhar Bariyeri: | Normal Buhar Bariyeri |
| Dış duvar takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
Module Prefabricated 2 Floor Floating Homes Prefab Light Steel Metal Structure Frame
| Standart: | ISO 95001 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilebilir |
| Metrekare: | 408 m2 |

