Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel buildings ] eşleşme 979 Ürünler.
Düşük maliyetli prefabrik ticari binalar / Enerji tasarrufu prefabrik metal binalar paneli ev kitleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
prefabrik çelik ev İşçi hafif çelik çerçeve Prefabrik Apartman Binaları
| Kullanmak: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Bitki |
|---|---|
| tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| renk: | hemen hemen her ahşap rengi |
EU/USA/NZ/AU Standart Ekonomik Düşük Maliyetli Modern Prefab Çelik Su Bungalow
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+alçıpan |
Prefabrik Apartman Binaları / Hafif Çelik Çerçeve Evli 3 Katlı Prefabrik Binalar
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | ALC paneli/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Modern Prefabrik Çelik Sarı Sualtı Bungalov laminat parke prefabrik otel
| Kullanmak: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+alçıpan |
Modern Ucuz Prefabrik Çelik Yapı Binası Panel Sistemli Prefabrik Ev
| Dış duvar: | Sac |
|---|---|
| Dış duvar kaplaması: | 50mm ALC Paneli |
| Uygulama Alanları: | Endüstriyel/Ticari/Konut |
Hareketli Prefab Apartman Binaları AS/US ile hafif çelik çerçeveli ev kitleri
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC Kaplama, Normal Buhar bariyeri, Cam yünü R2.5 |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Büyük prefabrik çelik ev araba bahçesi barınak güneş paneli ile yeşil ev
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Başvuru: | Sera |
| Renk: | resim olarak göstermek |
Profesyonel Prefab Çelik Evi Hafif Ölçümlü Çelik Yapısı ile Deprem Dayanıklı
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
CE Sertifikası Hazırdan Yapılmış Çelik Ev Hızlı Bina Hafif Çelik Yapı Ev Villa
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

