Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel buildings ] eşleşme 979 Ürünler.
2 katlı modüler ev lüks prefabik hafif ölçümlü çelik çerçeveli ev Avustralya standardı ile
| Çatı: | kiremit |
|---|---|
| Fasya tahtası: | Çelik fasya tahtası |
| Dış duvar kaplaması: | 50mm ALC Paneli |
Avustralya Hafif Çelik Karkas Projesi Prefabrik Modüler Ev Kiti LGFS Ev Özel Tasarım
| Yapı: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı AS1397 G550 Z275 0,95 mm Çelik döşeme Kirişi AS1397 G550 Z |
|---|---|
| Çatı için buhar bariyeri: | Normal buhar bariyeri |
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
Yapılar AU NZ Standart Hafif Çelik Çerçeve Ev, Ucuz Deprem Prefabrik Villa İnşa Etmek İçin
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB panosu |
| kiremit: | Renkbond Çatı Sayfası |
Avustralya Standart Çelik Çerçeve Prefab Ev Daire Otel Binaları Düşük Maliyetli Ev Kitsleri
| Ana Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Kapı: | Çelik güvenlik kapısı/WPC veya ahşap kapı |
| Yalıtım Malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefab Modüler ABD Standart Aileler için Özel Lüks Ev Hafif Guage Çelik Özel Ev
| Dış duvar: | 100/50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber cem |
|---|---|
| Diğer uydurma: | tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
AS/NZS/USA Sertifikalı Modüler Hazırlatılmış Hafif Çelik Ev Kiti - Kitset Evleri İçin Uzay Çerçeve Yapısı
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı: | 15mm OSB kartı |
| Ön Pano: | Çelik Ön Pano |
Yeni Zelanda tarzı Prefabrik Çelik Ev, Hızlı Kurulum Yeni Tasarımlı Prefabrik Villa Özel Ev
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Space A Frame Prefabrik Otel Birimi Hafif Çelik Küçük Bina Taşınabilir Kit Evler
| Tanım Bir A-çerçevesi Minik Ev Bu, kesin, modern zaman doğa arayanların A-çerçevesidir. İspanya: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| çatı: | Çatı için Buhar Bariyeri |
| Dış duvar çıtası: | 15mm OSB kartı |
Proje Prefab Ev Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Sistemi Modüler Ev Kitsleri
| Çelik çerçeve, Çatı makası: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | WPC Kaplama |
| İç/Bölme duvar: | İç duvar paneli (kuru alan) |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler Çift Cam Pencereli Bahçe Ofisi
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Renk: | hemen hemen her ahşap rengi |

