Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel buildings ] eşleşme 979 Ürünler.
Hafif Çelik Çerçeve prefabrik apartman binaları modüler ev AU/EU/USA Standart ile
| Türü: | 2. kattaki daire. |
|---|---|
| Dış duvar: | 22 mm Çıta |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS/ABD Ön Üretimli Apartman Binaları / Yaşam Veya Ofis Malzemesi Binaları
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
AZ150 Çinko Kaplama ile Mimari Prefabrik Çelik Ev 1.15mm Çelik Çerçeve
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Çok katlı bina Prefab çelik ev
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefabrik Çelik Çerçeve Kabinleri - Özel Yapılandırılabilir Prefabrik Lüks Kabin
| Boyut: | G3.3×B7 |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | ahşap kabinler |
| Kullanımı: | Otel, Ev, Ofis, Mağaza, Atölye, Bitki |
Prefab çelik modüler ev Ağaç bungalow ile hafif çelik çerçeve bir ev tatil için
| Kapılar: | Alum. Mezun. frame glass doors çerçeve cam kapılar |
|---|---|
| Zemin: | 18 mm CFC levhası |
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Prefab Modüler Ev Su Üstü Bungalow Tatil Tesisi Otel Villa
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefab çelik villa kit evler, hafif çelik çerçeve modüler evler tatil için
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ABD Standart Tek Aile Evi Avustralya Standartıyla Lüks Prefab Çelik Çerçeve Evler
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
Hafif Çelik Prefabrik Ev Apartman Binaları, Taşınabilir Ev Panel Ev Kitleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |

