Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel buildings ] eşleşme 983 Ürünler.
Hafif Çelik Çerçeve Sistem Standartları Avustralya Prefabrik Bahçe Stüdyosu Ağaç Ev
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
"Modüler Hafif Çelik Çerçeve Hazır Ev - Dışarıda Yaşamak İçin Seyahat Oteli ve Kamp Kulübesi
| Kullanımı: | Otel |
|---|---|
| Malzeme: | Çerçeve malzemesi |
| Pencere: | Cam |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Stüdyo Evi Ev Çelik Çerçeve Evi Büyükanne Dairesini Yapmak İçin Aletler
| Çelik çerçeve: | Çatı makası, Duvar çerçevesi |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat için döşeme (ıslak alan): | 1.5mm vinil döşeme/seramik karo |
Enerji tasarrufu uygun fiyatlı prefabrik ev çelik yapısı villa modern iki katlı bina
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Çelik Yapı Prefab Emeklilik Merkezi Kasırga Direnci Hafif Ölçekli Çelik Bungalow
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | ALC paneli/WPC panosu/fibre çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Bahçe Stüdyosu Hafif Çelik Uzay Bir Çerçeve Küçük Evler Tasarımı
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Enerji Tasarruflu Uygun Fiyatlı Prefabrik Ev Çelik Yapı Villa Prefabrik Villalar
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
|---|---|
| zemin: | Laminat/ahşap/karo |
| Kapı: | Metal Güvenlik Kapısı/PVC Sürgülü Kapı |
Satılık Dayanıklı Hazır Yapılı Evler: Deprem Karşıtı Çelik Evler ve Rüzgar Karşıtı Sahil Vilaları
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Yapısı Hazırlı Lüks Villa Evi
| Ana Yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | EPS/XPS/PU sandviç panel veya cam yünü |
| Pencere: | Alüminyum alaşımı/PVC |
AS/NZS/USA Standart Prefab Light Steel Frame House For Living Lüks Modüler Otel Birimi
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| kiremit: | Taş Kaplı çelik kiremit |

