Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel buildings ] eşleşme 979 Ürünler.
Çevre Dostu Bungalov Hafif Çelik Yapı Evler Modüler Prefabrik Tek Aile Evi
| Malzeme: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Kullanmak: | otel, ev, ofis, dükkan, villa |
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
Avrupa Özel Lüks Çelik Çerçeve Evler Bungalow Projesi için Prefabrik Ev
| Tavan malzemesi: | MGOboard / Alçıpan+diğerleri |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Döşeme: | 18 mm fibercement levha, buhar bariyeri ve bambu döşeme veya ahşap döşeme, pvc halı vb. |
Mutfak / Yapısal Çelik Çerçeve Sistemleri ile Hızlı İnşaat Prefab Çelik Ev
| Çerçeve: | 0,75 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Lüks prefabrik ev villa prefabrik çelik ev maliyet tasarrufu panelli ev kitleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Ucuz Avustralya Standart Hafif Çelik Yapılandırılmış Ev Lüks Villa Yapılandırılmış Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | Alçıpan+diğerleri |
Tekerlekler Üzerindeki Küçük Yapılandırılmış Ev Modüler Hafif Çelik Çerçeve Mühendislik Çerçeve Sistemiyle
| Ana Malzeme: | hafif çelik yapı |
|---|---|
| döşeme: | WPC döşeme |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Prefabrik villalar Prefab çelik çerçeve villa hafif çaplı çelik çerçeve lüks tasarımcı
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Fiber Çimento Levha Lüks Prefabrik Evler Ultra Modern Prefabrik Evler Prefabrik Ev Kitleri
| Ürün Adı: | villa evleri lüks, villa prefabrik hafif çelik yapı yüksek bina, çelik yapı bina |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel, Kaynaklı H Profil Çelik |
| Pencere: | Alüminyum Alaşımlı Pencere, alüminyum alaşımlı/PVC |
Fabrika Yapı Paneli Sistem Çelik Yapı Hazır Villa Yeni Tasarım Özel Ev
| Dış duvar: | 0,75 mm korten çelik çerçeve, mgo kaplama |
|---|---|
| çatı kaplama: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond oluklu levha, colorbond |
| İç duvar: | duvar-12mm Mgo.Flush kaplama |
AS/NZS Standart Bungalow Prefab Küçük Evler Modern Prefab Dome Chalet Futbol Evi
| Kullanımı: | Otel |
|---|---|
| Renk: | kişiselleştirilebilir |
| Kapı: | Çelik Kapı |

