Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab metal buildings ] eşleşme 532 Ürünler.
Mobil Modüler Prefab Minicik Tekerlekli Ev Tam Mobilyalarla Satılıyor
| İsim: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Boyut: | 2350*8000mm |
| Tip: | Tekerlekli küçük ev |
As/US Çelik Çerçeve Gezmek İçin Tekerlekler Üzerindeki Karavanlı Küçük Ev
| Tavan: | 8 mm Entegre Duvar Paneli |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | Hafif Çelik |
| Anahtar kelime: | Tekerlekli minik evler |
Prefab Ev Modüler Küçük Tekerlekli Ev As / US Standart Hafif Çelik Çerçeve
| Anahtar Kelimeler: | Tekerlekli küçük ev |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
| Anahtar kelime: | Tekerlekli minik evler |
Bahçe Terası Yeşil Prefabrik Evler Çift Katlı Müstakil Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev
| kullanmak: | Ev, Sıcak, Villa, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| malzeme: | sandviç panel, hafif çelik çerçeve, Ahşap plastik levha |
AS/NZS Tekerlekli Küçük Evler: Tekerlekli Küçük Bir Evde Yüksek Maliyetli Yaşam
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| yatak odası: | 1 Yatak |
Prefabrik Karavan Ev Küçük Tekerlekli Ev Sıcak Satış Mobil Ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Güneş panelleri ile Tekerlekli Ucuz Küçük Ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Modern Küçük Tekerlekli Ev 2 Yatak Odası ve Güneş Panelleri
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Küçük Tekerlekli Evler, Güneş Panelleri İçin Yapılmış Mobil Evlerde Yaşamaya Hazır
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Mutfak ve banyo ile modern küçük ev lüks prefabrik tekerlekli küçük ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |

