Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab metal buildings ] eşleşme 532 Ürünler.
40 Ft Küçük Ev Tekerlekler Üzerinde Derin Mavi Küçük Ev Şirketi Hazırlı Taşınabilir Ev
| Kullanılır: | Otel/Bahçe Evi |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Modern Ucuz Prefabrik Çelik Yapı Binası Panel Sistemli Prefabrik Ev
| Dış duvar: | Sac |
|---|---|
| Dış duvar kaplaması: | 50mm ALC Paneli |
| Uygulama Alanları: | Endüstriyel/Ticari/Konut |
Hazırdan Yapılmış Felaket Hafif Çelik Çerçeve Evler, Hazırdan Yapılmış Ev Villa için Panelli Ev Kitsleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Ekonomik Prefabrik Bungalov Evler, Aile İçin Çağdaş Prefabrik Ev
| Ana Yapı: | Ana Yapı |
|---|---|
| Duvar Malzemesi: | Alc panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Tekerlekli Küçük Ev AISI S100 AS / NZS 4600, Avustralya Standardı
| main material: | light steel G550GD AZ150 0.75mm |
|---|---|
| Window and doors: | glass alu. window and laminated door |
| Roofing: | 0.5mm colorbond sheet |
Büyük Pencerelerle Yapılandırılmış Ev. Modüler Hafif Çelik Çerçeve Kit Ev.
| Kullanımı: | Ev, Villa, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, özelleştirilebilir |
| Boyut: | Müşterilerin Gereksinimleri, standart veya özelleştirilmiş |
Modüler Ev Prefab Ev Hafif Çelik İnşaat Daire Binaları Avustralya Stander ile
| Türü: | Avustralya'daki 6tets şehir evi |
|---|---|
| Dış duvar: | 22 mm Çıta |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Modüler Evler Mobil Kampo için Tekerlekli Küçük Ev
| Kullanılır: | Otel/Bahçe Evi |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Modern Prefab Küçük Ev & Konteyner Ev Üreticileri Modüler Ev
| İsim: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Boyut: | 2350*8000mm |
| Tip: | Tekerlekli küçük ev |
WPC Kaplama Önceden Üretilmiş Evler Siklon Korumalı Modern Prefabrik Ev Kitleri
| çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

