Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab metal buildings ] eşleşme 528 Ürünler.
AB/AU/ABD Standart Hafif Çelik Çerçeve 3 yatak odalı Tekerlekli Küçük Hazır Evler
| Ağırlık: | 3.5T |
|---|---|
| Banyo: | Tuvalet, Duş |
| kaplama: | Yalıtımlı panel |
Güneş panelleri ile modern küçük tekerlekli ev 2 yatak odalı mobil ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Avustralya Taşınabilir Hafif Çelik Büyükanne Daireleri Ucuz Modüler Evler / Prefab Küçük Evler ADU
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |
|---|---|
| Çatı kaplama: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
| Kapı: | metal güvenlik kapısı / PVC Sürgülü kapı |
Avustralya Standart Tasarım Prefabrik Bahçe Stüdyosu İş ve Tatil İçin
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
Enerji tasarrufu uygun fiyatlı prefabrik ev çelik yapısı modüler ev prefabrik ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
İki Katlı Çelik Yapı Evi Modüler Hafif Çelik Yapı Prefabrik Villa
| Kullanımı: | Villa, Ev |
|---|---|
| Türü: | 2 katlı, Hafif Çelik Yapı Çerçevesi |
| Boyut: | özelleştirilmiş, 100-300 metrekare |
Kamp Seyahat Römorku Entegre Prefabrik Küçük Ev Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
AS/NZS Tekerlekli Küçük Evler Airbnb için Mobil Yaşam Yolculuğunuza Başlayın
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| yatak odası: | 1 Yatak |
ABD ICC Küçük Evler için Hazırlı Kits Küçük Evler İçin Ucuz Çözümler Airbnb
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| yatak odası: | 1 Yatak |
Ücretsiz nakliye ile küçük ev kiti Güneş panelleri ile taşınabilir hazır ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |

