Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab metal buildings ] eşleşme 532 Ürünler.
AS/NZS sertifikalı hafif çelik prefabrik küçük tekerlekli ev.
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
| Yalıtım: | Kuruluma gerek yok |
Ucuz Prefab Özel Ev Hafif Çelik Kits Sandviç Paneli Vintage Lüks Çift Maliyetli Prefab Villa
| kullanmak: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel, Çeşitli seçenekler |
| Ürün adı: | Prefabrik villa, prefabrik çelik ev, lüks villa evleri |
Modern Mobil Ev Yeni Tasarımlı Özel Ev
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC tahtası, metal PU sandviç paneli |
| Çatı: | Renkbond Çatı Sayfası |
AS/NZS Standart Prefab Hafif Çelik Prefab Küçük Ev Metal PU Sandviç Panel Duvar ve Releri
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
|---|---|
| Zemin: | lamine döşeme |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
Avustralya Standart Cam Pencereler Metal Güvenlik Kapısı Hafif Çelik Yapı Prefabrik Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Prefabrik Karavan Ev Küçük Tekerlekli Ev Sıcak Satış Mobil Ev
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Ucuz Güneş Paneli 2 Yatak 2 Banyo Mobil Ev Satılıyor
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
NZ / AS Prefab Modüler Küçük Ev Kiti Lüks Prefab Küçük Tekerlekli Ev
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
AS / US STANDARD uygun fiyatlı yatak odası banyo ile tekerlekli küçük ev
| Boyut: | 2.35*8m |
|---|---|
| katmak: | 1 yatak odası 1baht 1kitchen 1 -living |
| Adı: | Queensland |
Yüksek Kaliteli ABD Standart Prefab Karavan Evleri
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |

