Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Ucuz Prefab Ev Villa PVC Kaydırma Pencereleriyle Hafif Çelik Çerçeve Evi
| Türü: | Uygun fiyatlı konut inşaatı |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
Lüks Uzay Kapsülü Tekerlekli Tiny House Özelleştirilmiş Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev
| Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Şasi:: | Özelleştirilmiş |
| Dış duvar çıtı: | Alüminyum kompozit panel |
USA / NZ / AU Standart Yeni Şık Modüler Ev Küçük Evi Karavanında Hafif Çelik Çerçeveyle
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ABD/ABD Prefab Light Gauge Steel Frame Modular House Kits Yatakhaneler ve Fabrikalar için
| Yapı: | hafif çelik çerçeve ev |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
ABD / AS Tekerlekler Üzerindeki Modüler Ön Yapı Evler
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
Çelik Yapı İşgücü Prefabrik Daire Binaları / Üretilmiş Modüler Evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | ALC paneli/WPC panosu/fibre çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Çatı Makas Prefabrik Bank Otel / Ada Tatil Köyü Sahil Sualtı Bungalovu
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modern Prefab Ev Kitsleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.95mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Çatı kaplaması: | Asfalt shingle |
| Tavan: | 12 mm MGO kartı |
Modern Tasarım Ön Yapımlı Modüler Ev Kiti 2 Yatak Odasıyla Tekerlekli Küçük Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Yetenek temini: | 1000 ev/yıl |
Tekerlekli Küçük Evler 50 bin doların altındaki Lüks Modüler Küçük Evler Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve
| Özellikler:: | Tekerlekli küçük ev |
|---|---|
| İçin uygun:: | Aile veya çift seyahati |
| İnsanlar:: | Kurulum Gerekli Değil |

