Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ contemporary prefab homes ] eşleşme 294 Ürünler.
Beyaz Hafif Çelik Prefab Villa Ev Çerçeve Tasarımı ile Villa Evleri ICC EN-1090
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Enerji Tasarruflu Prefabrik Çelik Yapı Villa, Aile İçin Modern Prefabrik Villa
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Hızlı Montaj Rüzgar Direnci Hazırlama Lüks Villa Kiti
| Malzeme: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Kullanımı: | Villa, Ev |
| Kapı: | Çelik Güvenlik Kapısı |
Hızlı İnşaat Ön Yapılı Villalar: Avustralya Standartlarına Göre Bluescope Çelikle Mühendislik
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Avustralya Standart Prefab Çelik Ev Villaları. Sertifikalı Pencere ve Güvenlik Kapıları
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Konstrüksiyonlu, Beş Katlı, Yüksek Kaliteli Prefabrik Villa Evler (AS/US Standartlı)
| Çerçeve malzemesi: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | ALC panel, fibercement levha, hebel panel, EPS çimento sandviç panel |
| Yalıtım: | Cam yünü/taş yünü/EPS/XPS/PU köpük |
Modern Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev Villa Dairesi Çatı EPS Sandviç Panel Yaşam İçin
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı Bungalov Alüminyum Alaşımlı / PVC Pencere
| Kapı: | Çelik güvenlik kapısı/WPC veya ahşap kapı |
|---|---|
| Pencere: | Alüminyum alaşımı/PVC |
| Zemin/temel malzemesi: | laminat parke/ahşap/PVC halı |
Premium Prefab Villa Evi Kitsleri: Hafif Ölçümlü Çelikle Modern Tasarımlar
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Amerika Birleşik Devletleri Standartıyla Özel Hafif Çelik Ev Prefab Modüler Tek Aileli Ev
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |

