Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ contemporary prefab homes ] eşleşme 293 Ürünler.
Prefabrik Konteyner Evi Halk Model Evi Tuvalet PU Sandviç Paneli Uygun Yapı Tuvalet
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Avustralya Standart Tasarımı Küçük Evler İçin Evler Stüdyo Bahçesi İki Kat Hafif Çelik Modern H
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya standartlarına göre inşa edilen Avrupa özel iki katlı lüks prefabrik çelik çerçeve evler
| Kapı: | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm çatı kafesi |
| Kurulum: | Kolay |
Yapılandırılmış Modüler Ev Ahşap Tasarım Bir Çerçeve Evi Airbnb için Kits
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Enerji Tasarruflu Prefabrik Modüler Evler, Isı Yalıtımı Modüler Ev Planları
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Villa Ev Hızlı Tek Aileli Ev Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yüksek Yalıtımlı Eko Kütük Kabin Modüler Evler, Yeşil Prefabrik Modüler Kütük Evler ADU
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Mobil Tuvalet / Ofis Podları için Çok Fonksiyonlu Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Yapı Ev Villa / Prefab Villa Ofis için Ön Yapı Modüler Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Beyaz Çelik Yapı Lüks Modern Prefab Villa Modüler Ev Kitsleri
| iç astar: | fiber çimento levha |
|---|---|
| yalıtım: | yüksek performanslı cam yünü |
| döşeme: | ahşap veya bambu döşeme |

