Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ contemporary prefab homes ] eşleşme 294 Ürünler.
Yüksek Yalıtımlı Eko Kütük Kabin Modüler Evler, Yeşil Prefabrik Modüler Kütük Evler ADU
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Mobil Tuvalet / Ofis Podları için Çok Fonksiyonlu Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Yapı Ev Villa / Prefab Villa Ofis için Ön Yapı Modüler Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Beyaz Çelik Yapı Lüks Modern Prefab Villa Modüler Ev Kitsleri
| iç astar: | fiber çimento levha |
|---|---|
| yalıtım: | yüksek performanslı cam yünü |
| döşeme: | ahşap veya bambu döşeme |
Enerji Tasarruflu Prefabrik Modüler Evler Özel Yapım İnşaat Malzemeleri Ucuz
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Depreme Dayanıklı Prefabrik Villa Prefabrik Lüks Villa Hafif Çelik Çerçeve Ev
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
PVC Tavan Panelli CN Çelik Yapı Prefabrik Villa Neşeli Prefabrik Ev
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Konut Villa Prefab Çelik Ev Hafif Çelik Yapı Sistemi Modüler Ev Avustralya Standartı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Ofis Konakları Tüm Kapsamlı Bungalow Resorts Apple House
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Çinko ve Alu. coated steel 0.75mm kapl |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat döşemesi (kuru alan): | 8mm SPC döşeme |
Uruguay için Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa ve Modüler Ev Kitleri | Dayanıklı ve Özelleştirilebilir
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

