Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ contemporary prefab homes ] eşleşme 293 Ürünler.
Kolay İnşa Hafif Çelik Prefabrik Villa İki Seviyeli Yüksek Performanslı Cam Yünü Yalıtım
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Hafif Çelik: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Ucuz Prefab Ev Villa PVC Kaydırma Pencereleriyle Hafif Çelik Çerçeve Evi
| Türü: | Uygun fiyatlı konut inşaatı |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
Teel Yapısı Hazırlı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Standart Yalıtım Malzemeli Yeşil Modüler Evler/Çelik Prefabrik Villa İnşaatı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ICC EN-1090 Hazırlanmış hafif çelik villa / hafif çelik çerçeve Hazırlanmış evler
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS/NZS tarzı hafif çelik villa / hafif çelik çerçeve önceden üretilmiş evler
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Suya Dayanıklı Prefabrik Villa Prefabrik Evler Standartta Yanmaz Yüksek Akustik Yalıtım
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hazırdan Yapılmış Hafif Çelik Evler: Deprem Karşıtlığı Altın Konut Evi İnşaatı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ABD/ABD Standart Tek Aileli Ev Hafif Çelik Evle Yapılandırılmış Ev
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ABD Standart Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı Lüks Villa Prefabrik Konut Evi
| Ana yapı: | Işık göstergesi çelik yapısı |
|---|---|
| Toplam Alan: | 222㎡ |
| Hikayeler: | 2 |

