Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ pre manufactured homes ] eşleşme 225 Ürünler.
İyi Görünümlü / Yaşayan Rahat Prefabrik Villa Hafif Çelik Yapı Prefabrik Evler
| Kapı: | çelik güvenlik kapısı/WPC veya kontrplak kapı. |
|---|---|
| Pencere: | alüminyum alaşımı/PVC. |
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |
Hazır Yapılmış Hazır Evi 4 Yatak Odası Modüler Evler Taşınabilir Ve Kolay Kurulum
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Lüks Prefabrik Villa. Çelik Evler. Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Mobil Ev.
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Hafif Çelik Römork Küçük Evler / Kabin Otel Ünitesi / Gezici Modüler Ev
| Structure: | Light steel frame |
|---|---|
| Roofing: | Colorbond |
| Exterior wall: | PU sandwich Metal panel |
Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Eko Modüler Küçük Römork Ev Modüler Prefabrik Evler
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Çatı kaplama: | Renk kılıfı |
| Dış duvar: | PU Sandviç Metal Paneli |
Lüks prefabrik ev villa prefabrik çelik ev maliyet tasarrufu panelli ev kitleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve ADU Evler Modüler Ev Büyükanne Daire Tek Katlı Tek Aile Kiralık
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |
Modern Tasarım Prefab Hafif Çelik Ev Tatil İçin Villa Çelik Ev Kits Resort Otel Özel Ev
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Teel Yapısı Hazırlı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve AS/NZS, Yüksek yalıtım çelik yapısı Prefab Modern Villa ile prefabrik evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

