Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ pre manufactured homes ] eşleşme 218 Ürünler.
Lüks prefabrik ev hafif çelik villalar ev büyükanne dairesi hızlı monte ahşap bungalow
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| yatak odası: | 2 |
| Banyo: | 2 |
Kolay İnşa Hafif Çelik Prefabrik Villa İki Seviyeli Yüksek Performanslı Cam Yünü Yalıtım
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Hafif Çelik: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Hızlı İnşaat Ön Yapılı Villalar: Avustralya Standartlarına Göre Bluescope Çelikle Mühendislik
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Avustralya Standart Prefab Çelik Ev Villaları. Sertifikalı Pencere ve Güvenlik Kapıları
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Enerji Tasarruflu Uygun Fiyatlı Prefabrik Ev Çelik Yapı Villa Prefabrik Villalar
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Kapı: | Çelik Güvenlik Kapısı |
| Pencere: | Alüminyum alaşımlı pencere |
Eps Sandviç Paneli Prefab Villa
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Çerçeveli Q550 Standart Çelik Otel Prefabrik Ev Kitleri
| Ürün Adı: | Prefabrik Otel |
|---|---|
| Kullanımı: | ev, otel |
| Yapı: | Çelik çerçeve |
Alüminyum Panel Dış Duvar Kaplama Otel Prefab Hafif Çelik Çerçeve Evi Kubbe Evi Kulübe
| Ürün Adı: | Prefabrik Lüks Otel |
|---|---|
| Kullanımı: | Ev, Lüks Otel |
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
Yüksek Kaliteli Hazırlı Bahçe Stüdyosu
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modern modüler ses yalıtımı prefabrik ev Fiber Cement Board İç kaplama bahçe stüdyosu
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |

